Výuka angličtiny a matematiky


Přejdi na obsah

Ceník

(platí od 1.9.2023 pro 1 studenta)

Délka výuky

Základní cena

Zvýhodněná cena

Skupinová cena při 2studentech

Skupinová cena při 3+studentech

45 minut

390 Kč

360 Kč

---

---

60 minut

480 Kč

450 Kč

320 Kč

175 Kč

90 minut

570 Kč

540 Kč

320 Kč

270 KčOstatní ceny


Ceny vycházejí z cen individuální výuky (CIV).

  • Víkendová cena - 1,3 násobek CIV (cena platí také pro svátky)

  • Cena pro studenty inzertních serverů - CIV +10 Kč (10 Kč slouží pro část.úhradu zprostřed.poplatků)

  • Cena firemní výuky - dle základní ceny


Způsob platby

Výuku si můžete zaplatit převodem na účet (preferuji z důvodu EET), nebo v hotovosti na hodině (pouze ve vyjímečných případech). Na vyžádání mohu vystavit doklad, také vystavení faktury (např. pro zaměstnavatele) není problém.


Předplacená výuka

Předplacenou výuku upřednostňuji. Je levnější - platí zde
ZVÝHODNĚNÉ CENY . Za předplacenou ji považuji v okamžiku, když se platba uskuteční alespoň 24 h před začátkem výuky. Rozhodující je čas připsání na můj účet. Při platbě na účet uvádějte na platební příkaz celé své jméno a příjmení, aby bylo možné správně identifikovat plátce. Počet předplacených lekcí záleží na Vás. Doporučuji však předplatit vždy nejméně 4 hodiny ( tj. obvykle 1 kalendářní měsíc ). Je to přehlednější a administrativně méně náročné pro Vás i pro mě. Nevyčerpané předplatné ze stávajícího školního roku je možné vyčerpat v příštím školním roce. Pokud se v novém školním roce mění ceny, výuka, která je předplacena z minulého školního roku probíhá do vyčerpání předplatného za původní ceny.


Platba po výuce za odučenou hodinu

Tento způsob výuky je dražší – platí zde
ZÁKLADNÍ CENY . Proto ho doporučuji využívat pouze při neočekávané výuce a při úvodních hodinách. Základem při tomto způsobu výuky je důvěra mezi mnou a vámi.Výuka se platí vždy po ukončení hodiny. Dodržování termínů je naprostá nutnost pro dobrou spolupráci. Jako navazující krok na platbu po hodině je vhodné si výuku předplatit a tím i zlevnit.


Výuka přes SKYPE

Výuka přes SKYPE se platí pouze jako předplacená na účet.

Skupinová výuka

Proti individuální výuce je zde několik drobných odlišností.

  • Výuka probíhá pouze 60 nebo 90 minut.

  • Skupinová výuka se platí pouze jako předplacená, bez slevy na první hodinu.

  • Při vzniku/ukončení skupiny nebo při změně počtu studentů v skupině se případné nevyčerpané předplatné původních/zůstavších studentů přepočítává na nový počet studentů dle aktuální situace .

  • Při neúčásti studenta na výuce větší jak 30% může být student ze skupinové výuky vyřazen.

Zrušení výuky

Když nebudete moci přijít, dejte mi to prosím vědět co nejdříve. Je to možné učinit telefonem, SMS nebo e-mailem.

  • Pokud zrušíte výuku den předem nejpozději do 18.00 - je to bez problémů a finanční újmy.

  • Pokud se omluvíte až v průběhu dne, kdy se má výuka konat, anebo na výuku nedorazíte bez omluvy, budu tuto hodinu považovat za odučenou. Při platbě předem částku odpočítám z předplatného, při platbě v hotovosti Vám budu účtovat neuskutečněnou výuku na příští lekci.

  • Vážím si zodpovědných studentů a proto se jim snažím vycházet vstříc zvýhodněnou cenou při předplacené výuce. Také při případné domluvě časů výuky se tuto zodpovědnost snažím zohlednit. Jsem si vědoma, že se to někdy Vám (anebo i mě) prostě nehodí. Většinou to však víme dopředu a zrušení výuky se dá řešit operativně s možností domluvy náhrady hodiny. Zrušení hodiny až v den výuky je pro mě příliš pozdě, protože na tuto hodinu již do rozvrhu nelze zařadit jiného studenta.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku