Výuka angličtiny a matematiky


Přejdi na obsah

Rozvrh hodin

(platí pro školní rok 2022-2023)

Tvorba rozvrhu pro nový školní rok začíná 15.8.2023.

Den

7.00-8.00

8.00-9.00

X

9.15-10.15

10.15-11.15

X

13.30-14.30

14.30-15.30

X

15.45-16.45

16.45-17.45

Pondělí

...

...

...

...

-

...

...

...

...

-

-

...

...

...

...

-

...

...

...

...

Úterý

...

...

...

...

-

...

...

...

...

-

-

...

...

...

...

-

...

...

...

...

Středa

...

...

...

...

-

...

...

...

...

-

-

...

...

...

...

-

...

...

...

...

Čtvrtek

...

...

...

...

-

...

...

...

...

-

-

...

...

...

...

-

...

...

...

...

Pátek

...

...

...

...

-

...

...

...

...

-

-

...

...

...

...

-

...

...

...

...
Hodina je dlouhodobě obsazena


Přestávka


Hodina je volná nebo zde probíhá krátkodobá výukaBB
TLAČÍTKO POMOCI

stiskněte pouze, když Vám žádný z volných časů nevyhovuje

Pravidla


Rozvrh hodin je pouze informativní.
Je aktualizován dle potřeby cca.1x měsíčně. Slouží zájemci o studium pomoci vytvořit si představu, kdy by mohl mít vyučovací hodinu a kdy ne.

Červeně jsou označeny časy, které jsou obsazeny studenty s pravidelnou dlouhodobou výuku, tzn. tito studenti mají obvykle zájem o výuku na celý školní rok.

Bíle jsou vyznačeny časy, kde je buď volno anebo zde probíhá krátkodobější výuka, případně nepravidelná výuka studentů chodících např. na směny.

V "bílých časech" je určitý prostor pro případné operativní změny časů výuky. Protože však z praxe vím, že není možné odlišit prostor s volným časem a časem pro krátkodoubou/nepravidelnou výuku, musí být návrh na změnu času výuky mnou nejdříve odsouhlasen.
Studenty mající zájem o dlouhodobou výuku upřednostňuji při výběru času výuky. Pokud je nějaký čas označen bíle a je volný, je možné, v případě zájmu studenta, označit ho červeně a tak ho dlouhodobě zablokovat. Nejvhodnější při výběru času pro výuku je sdělení, kdy se to studentovi nehodí, popř.když vybere více vhodných termínů a seřadí mě je dle priority. Tímto je možné rozumným způsobem sestavit rozvrh a přitom co nejvíce akceptovat časové možnosti všech studentů. Pokud student trvá pouze na jednom termínu je sestavení rozvrhu vždy náročnější.

Termíny ve 2. pololetí školního roku bývají obvykle dosti obsazeny, proto doporučuji termíny pro pravidelnou výuku rezervovat již začátkem školního roku, kdy je více volných termínů a student si může snadněji vybrat ten, který mu nejvíce časově vyhovuje.

Pokud situace vypadá beznadějně, zapomeňte na rozvrh (je přece jen informativní) a kontaktujte mě. I zdánlivě neřešitelné záležitosti se často dají řešit při osobním jednání .

Mimořádně uvolněné termíny

Občas se stává, že některý student se omluví a v pravidelném rozvrhu se uvolní termín pro výuku. V tomto případě svým studentům zasílám e-mailovou informaci o uvolněné hodině. Má-li některý z nich o tento termín zájem, musí mě kontaktovat. Čím dříve, tím lépe, protože uvolněný termín poskytnu tomu, kdo se mě ozve jako první.
Přiřazení termínu musím vždy potvrdit. Pokud někdo nechce zasílat tyto informace, musí mě dát vědět a já mu jejich zasílání zruším. Zprávu o mimořádně uvolněných hodinách lze snadno rozpoznat, protože vždy obsahuje obrázek uvedený nad tímto odstavcem .


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku